Advertisement:

Login:


Online hry zdarma
Senzahry.cz

Máme pro vás desítky nejlepších online her ve Flashi, tak i v super nové technologii Unity 3D. Naše online hry můžete hrát nonstop 24 hodin denně zcela zdarma. Jsou vhodné pro malé děti, pro puberťáky i jako herní zábava pro dívky. Skvěle se bavte u hraní našich her.

Arkády online

Mini Golf MasterPokud máte rádi krásný zábavnou hru minigolf, ale ne vždy mají čas se dostat ven, Mini Golf Master je ideální pro vás. Znuděný jen uvedení míče do otvoru pro normální golfu, tak proč ne promícháme a udeřil ji přes některé bláznivé předměty jako první. Pomocí myši na cíl a vystřelit.

Mini Golf FantasyMini golf je zpět s touto úžasnou fantasy stylu. Můžete dokončit všechny úrovně pod par? Co čekáte? Jděte se podívat! Pomocí myši na cíl a vystřelit.

Soccer Flick 3DZnuděný má skutečně použít nějakou energii hrát fotbal? Jo, já taky. No, teď se můžete posadit a nechat jednou rukou dělat všechnu práci ve 3D Soccer Flick! Pomocí myši Flick míč

Football 5s 3DUvíznout do úžasné fotbalu a a zjistit, kolik gólů můžete dostat? Můžete získat 5 vyhrát, nebo budete bít do 5 gólů, které hostující tým? Pokud jste se nudí a nemůže čekat na hru, je to perfektní příležitost. Postupujte ve směru hry.

Flick Football 3DLáska fotbal a Flick hry? No proč ne kombinovat dva a najít něco úžasného? Co to udělat? 3D Flick Football samozřejmě! Pomocí myši Flick míč

Basketball Flick 3DMilujete hraní Flick hry a basketbal? Znuděný museli najít hráče? Tak proč to nezkusit 3D Basketbal Flick. Můžete sedět v teple a stále se snaží své košík dovednosti. Pomocí myši klepněte do míče.

Ski Sim 3DPořiďte dolů po svazích ve 3D Ski Sim! Prostě, jak rychle můžete udělat to dolů svahy? Sbírat rakety, aby vám podporu. Buďte asure, aby se zabránilo pádu horniny na své cestě dolů na sjezdovku. Pomocí kláves se šipkami nebo WASD

Ski Sim CartoonKdo má rád zimní sporty? No Ski Sim Cartoon máte možnost volby. Hit svahy s výběrem postavy a výběru sněhu sportovního vybavení. Pokud máte rádi snowboard, lyže, bobová máme je všechny kryty. Vyberte si, které chcete, a začít se snadnou 1. úrovni. Jak budete postupovat úrovně dostat těžší s více překážkami v cestě. Můžete skákat přes ně, nebo prostě se jim vyhnout a šla dolů na sjezdovku. je to vaše volba. Můžete dokončit všechny úrovně a dostat se na cílové čáře? Kláves se šipkami pohybovat. Mezerník pro skok.