Advertisement:

Login:


Online hry zdarma
Senzahry.cz

Máme pro vás desítky nejlepších online her ve Flashi, tak i v super nové technologii Unity 3D. Naše online hry můžete hrát nonstop 24 hodin denně zcela zdarma. Jsou vhodné pro malé děti, pro puberťáky i jako herní zábava pro dívky. Skvěle se bavte u hraní našich her.

Hudební hry online

Dream SymphonyJe to hudební hra s 30 druhy zvířat, 4 zcela odlišných místech, mnoho zvuků a 4 epických ingame stop. Game-li změnit barvu a hudbu, zatímco hrajete. Podívejte se na to! OST: http://blog.mrfuby.com/2012/10/dream-symphony-ost.html Šipky nebo myš

Learn to Fly IdleZničit více ledový věci s dělem v tomto Naučte se létat-inspiroval nečinnosti hru! Klikněte na cíl a oheň vaše dělo. Aktualizujte si rozsah, sílu, maximální výstřely a auto-fire rychlost s vydělané peníze. Výzkum zvláštní výhody s výzkumem bodů, které můžete vydělat v průběhu času, a pro dokončení úspěchy.

Lora Great MakeoverLora unavilo její starý vzhled a v tomto Lora makeover hře dostanete jej změnit od shora dolů. Aby vypadala pěkně s novým účesem a některé nové oblečení, které můžete získat pro ni. rnUse myši změnit Loras vzhled.

Zodiac ReactorZachyťte elementární Částice, aby napájení Zodiac Reactor-starověký přístroj, který je schopen vytvářet hvězdy! Ujistěte se, že vyzkoušet režimu Terminal Velocity po cvičíte! Pomocí kláves se šipkami pro zachycení elementární částice, protože vstup do středu reaktoru. Up = červená, vpravo = zelená, dolů = bílý, levý = modrá. Stiskněte tlačítko (mezerník) pro ovládání štít reaktoru. Stisknutím tlačítka (P) Pauza.

Guitar GeekRock cestu z garáže do arény, jak se budete snažit, aby se stal hlavním Guitar Geek! Jako markery poznámka hit lištu v dolní části pražec rady, stiskněte odpovídající tlačítko (A, S, D nebo F), v čase se na trati; přesnější budete, tím více bodů budete skóre. Pokud se budete držet bít poznámky přesně budete budovat svůj kombo, které se bude násobit body uděleny ještě dále. Udržujte výkon pruh na pravé straně pražec desky z červené vyčistit úrovně a pokrok ve hře. Vymazání všech pět úrovní získat titul "Guitar Geek"! Pro ty hráče, kteří hledají pro volbu kvality, kvalita je automaticky nastaveno na "low", jak hra nepoužívá vektorovou grafiku, a tak se změnila kvalita by žádný rozdíl.

ShapeMixTvary se náhle popletl! Vaším úkolem je zastavit dříve, než vyprší časovač, takže mohou být znovu dát do pořádku! . Existují 2 způsoby, jak změnit typ ukazatel … 1. Jednoduše klikněte na levé tlačítko myši, až se dostanete do požadovaného tvaru 2 používat čísla 1 -. 5 přesně vybrat tvar, který chcete použít (doporučujeme pozdějších úrovních)

OnristuNápověda Svět Onristu osvobodit od tmy. Hrát přes režim příběh s roztomilé animované cut scény a zábavné hry, nebo přeskočit rovnou na akce v režimu volné hrát. Budete používat klávesy se šipkami nebo W, A, S, D a budete také potřebovat myš, všechny ostatní instrukce uvnitř hry.

Catch'em 2Jak zkušený jsi s lopatou? Je čas, aby nám ukázal. Chytit modré kapky a vyhnout se zelené toxické kapky. Sbírat body navíc a koupit upgrade mezi jednotlivými úrovněmi. Každá úroveň kapky padají stále rychleji a rychleji. Pomocí myši přesunout kbelíku.

GhostBallpomocí šipek přesunout míč, nenechte se srazil obrazovku. můžete získat highscore?

Shape-a-licious300 gr. Jazz 500 gr.of Tvary 80ml. Game Modes Grab, zápas, vyhnout se, zničí, a slouží ještě horké. Jeho tvar-a-licious! Ujistěte se, že budete mít Flash Player 9! WASD nebo šipky k pohybu, cíl a Chyť s myší, další pokyny v dobrodružství režimu Challenge: Vyhněte se modrá plocha, a to i s myší! to zabije!

LineDodgerJe to jednoduché. Dodge linie a sbírat hvězdy, než světla vypne, to rychleji získat combo bodů. Pomocí myši se pohybovat.

BounceBounce je arkádový styl akční hra, ve které se hráči musí aktivovat všechny oranžové koule ve hře tím, že dorazí do nich. Váš způsob kontroly je hák, a několik různých power-ups, které vám pomoci. Vyhněte se zdi. Cílem s myší, klikněte jednou střílet ukotvení háčku, a stiskněte znovu obnovit / odstranit háček. Háček na míčky nabírat rychlost a obrat kolem hrací plochy tím, vyvěrající z koule do koule. Hráči budou uděleny body tím, že aktivuje všechny koule na poli tak rychle, jak je to možné (rychleji, tím více bodů budou uděleny). Životy jsou ztraceny tím, že udeří na dělící stěny, nebo je vtažen do černé díry.

Movement MayhemAKTUALIZOVÁNO (15.ledna 2008) {-Přidány nové boss úrovně-Změnil rychlost pohybu ke zvýšení jednoduchosti Zjednodušeně řečeno, koncept hry je mix mezi koordinační hra, která vyžaduje, abyste se pohybovat dva různé lodě současně používat jiný sada klíčů. (W, a, s, d, i, j, k, l) a rychlá střílečka s několika nepřáteli. Hra nabízí dva různé herní módy s až 21 úrovní hry. Budete se stěhovat dva různé lodě kolem, a lidé se zdají milovat natáčení věci, a to zejména pokud zahrnuje retro exploze! Bavte se hrát hry! **** POZNÁMKA **** Pokud hra není načítání, možná budete potřebovat nejnovější verzi flash! ~ OriginalSup3rman (MKProgramming) Přesunout se: (w, a, s, d) a (i, j, k, l), mezerníkem střílet.

Juggle TroubleZdokonalovat své schopnosti myši a pokusit se stal mistrem žonglér tím, že udeří cíle, zatímco žonglování míčky ve vzduchu v podloubí režimu. A jakmile jste zvládl umění cílové bít, zda můžete dosáhnout vysoké skóre tím, že hraje v režimu volné hrát. Pomocí myši žonglovat koule ve vzduchu. Klepněte na tlačítko, přetáhněte a uvolněte hodit míč, klepněte na tlačítko znovu, aby ho chytit. Opakovat.

NotessimoVytvořte si vlastní hudbu v této jedinečné flash hře, která funkci přátelské uživatelské rozhraní, podobné klasické hře Mario Paint! Podívejte se na BETA! Vyberte si z více než 150 nástrojů od kytar, piana, bicí a další! Aktualizace: Nyní můžete poslouchat více než 60 písní od uživatelů kongregate! Vezměte prosím na vědomí, že budete potřebovat Flash 9 plug-in! Je-li hudba zaostává, můžete nastavit jeho kvalitu pro pomalejší počítače: (Nastavení -> Předvolby -> Nízká nebo střední). Napiš svůj song! (Soubor -> Podělte se o své Song) ve fóru! Vyberte nástroj a klikněte na noty. K výrobě Byt Poznámka, klepněte na tlačítko při současném stisknutí klávesy SHIFT a pro Sharp poznámku, klepněte na tlačítko při současném stisknutí klávesy CTRL.