Advertisement:

Login:


Online hry zdarma
Senzahry.cz

Máme pro vás desítky nejlepších online her ve Flashi, tak i v super nové technologii Unity 3D. Naše online hry můžete hrát nonstop 24 hodin denně zcela zdarma. Jsou vhodné pro malé děti, pro puberťáky i jako herní zábava pro dívky. Skvěle se bavte u hraní našich her.

Oblíkačky online

Jumping PrincessJak vysoko můžete získat Jumping princeznu? Ona potřebuje sbírat její korun, zatímco odrazí na platformách ve vzduchu. Pokud vynecháte budete padá na zem. Ale nebojte se. Je zvyklý ublížit, můžete vždy začít znovu skákat a pokusit se porazit své nejlepší skóre. Zábava animace, hudba a zvuky, aby pro zábavu nekonečné skákání hra, která vám poskytne hodiny holčičí zábavy. Pomocí myši na skok.

Emilys MakeoverPokud máte rádi dressup hry a dělat lidi více než pak jste si jisti, že na léčbu s Emilys Makeover. Vyberte si z široké škály oblečení, obličeje, barvy, aby ideální dívku. Zdobit ji přesně tak, jak se vám líbí a vytvořit svůj vlastní úžasný přítel. Nemůžete měnit vše o svými přáteli v reálném životě. Ale můžete v herním světě. Tak co ještě čekáte? Jít dát jí člověka! Pomocí myši zdobit.