Advertisement:

Login:


Online hry zdarma
Senzahry.cz

Máme pro vás desítky nejlepších online her ve Flashi, tak i v super nové technologii Unity 3D. Naše online hry můžete hrát nonstop 24 hodin denně zcela zdarma. Jsou vhodné pro malé děti, pro puberťáky i jako herní zábava pro dívky. Skvěle se bavte u hraní našich her.

Puzzle online

Ninja Painter 2Ninjas nikdy nebyl … malování! Připravte se na rychle se rozvíjejícím barevné dobrodružství! Ninja Painter 2 je arkádová logická hra s návykovou hratelností. Malování stěn přes 36 úrovní v 6 různých místech a pokusit se získat všechny úspěchy! Použijte myš nebo šipky k pohybu. Chyť barvy, vrátit jej na vyznačených stěny, sbírat hvězdy, a dostat se k východu k dokončení každé úrovni.

Cookie HamsterHrajte si s křečky a krmit s cookies! Klikněte na klouby k jejich odstranění.

Soccer Balls 2Soccer Ballers jsou zpět pro další puzzle akci. Tentokrát máme velké množství posouvání a schopnost definovat své vlastní týmy, které hrají s (a proti) Pokud se vám líbí, vyhledat všechny skryté mince a trofeje, odemknout zábavné doplňky (a více bodů) Cíl a kopat s myší. F pro rychlé vpřed. Skóre všech cílů a narážečka všechny rozhodčí

Tricky RickNápověda Rick shromažďovat všechny ukradené palivo natankovat jeho loď a odletět z planety. Použijte kladivo, bomby, jetpack a další užitečné věci řešit hádanky! WASD Klávesy se šipkami – pohyb; S šipka dolů – se uvolnění objektu; CNTRL – interakce s objekty: Jednorázové, kladivo stávky, režim neviditelnosti; SPACE – interakce s výtahy a čerpacích stanic; Esc P – pauza;

Puzzle MonstersPuzzle Monsters je hra, která nabízí 80 úrovní puzzle, od začátečníků až po experty. Je to snadné a zábavné hrát pouze pomocí myši. Pomocí myši, aby se zasadila monstrum mimo herní pole. Zatlačte monstrum do jiných monstra na jeho cestě. Pro dokončení úrovně pouze jeden monstrum musí zůstat!

DivideRozdělte obrázek do požadované množství kusů s omezeným počtem kusů. Klepněte na tlačítko, držet a táhnout. Jen si to rozdělit!

New Splitter PalsSplitter Pals jsou zpět! Řez si cestu přes 40 zbrusu nových úrovní a vytvořit si vlastní s editorem výkonné úrovni! Pomocí myši rozdělit dřevěné objekty.

Feed Me MoarPo experimentu, běžní křečci a další laboratorní zvířata se staly skutečným problémem – velké a velmi hladové příšery. Vaším úkolem je nakrmit tyto tvory! Použijte myš k interakci s interaktivními objekty.

Lora Great MakeoverLora unavilo její starý vzhled a v tomto Lora makeover hře dostanete jej změnit od shora dolů. Aby vypadala pěkně s novým účesem a některé nové oblečení, které můžete získat pro ni. rnUse myši změnit Loras vzhled.

Caring Carol - Baby GirlTato roztomilá holčička hrála v jejím pískoviště celé odpoledne, aby se dostala docela špinavé. Dokážete se postarat o ni a dát jí kompletní rekonstrukcí? Nejprve jí dávají dobrou teplou koupel. Musíte použít všechny položky ve správném pořadí, nebo ona bude nešťastná a začne plakat. Za to, že je třeba ji ženich s produkty přímo péče. Nakonec si ji můžete obléknout výběrem některé krásné oblečení položky.

Hidden Object LibraryNajít skryté objekty svého ostrý a aktivní vzhled. Poznámka dolů časovač běží na boku. Uspět váš úkol před časem

Happy BuilderJsi v "Builder roku" soutěže, budete muset prokázat, ostrov, že jste nejlepší z nejlepších. Začít s jednoduchou konstrukcí před přesunem na složitější památek a domy ukázat, že jste nic a si titul.

Pomocí myši ve hře umístit své objekty.

Time KillerOčekávají, že příliš mnoho z vás. Máte dostatek času. Zničte všechny hodiny!

Lolita PrincessZdobit tuto krásnou princeznu s různými oblečení, doplňky a dokonalý účes. Bavit hrát tuto Lolita Princezna šaty do hry.

Fun MathJe čas dát váš mozek nějaké školení, řešit problémy, jak rychle, jak můžete. Čím více se dostanete přímo řadě tím vyšší je vaše skóre bude r n r n Použijte myši klikněte na odpovědi. R n být.