Advertisement:

Login:


Online hry zdarma
Senzahry.cz

Máme pro vás desítky nejlepších online her ve Flashi, tak i v super nové technologii Unity 3D. Naše online hry můžete hrát nonstop 24 hodin denně zcela zdarma. Jsou vhodné pro malé děti, pro puberťáky i jako herní zábava pro dívky. Skvěle se bavte u hraní našich her.

Závodní hry online

Mad Mine TruckPokuste se vyvážit důlní vozík, jak jste si doručit rudy do místa svého určení.

Mega TruckSmash některé vozy v badboy monster truck!

Yellow Cab New YorkŘiďte své žluté taxi v ulicích New Yorku! Dokončit cíle před časem vyčerpá odemknout další úroveň. Užijte si nové taxikář kariéře r n r nSlow počítače? Prosím, stiskněte tlačítko "přepnout kvalitu" r n r nControls:. R nup Arrow = Accelerate r nLeft / šipka vpravo = Lean Levá a Pravá r nDown Arrow = brzda r nA / mezerník = Použít Nitro r nS / R = Použít Repair Kit r nD = Použít Gas Tank

Pixel PythonPřijměte výzvu vedení Python na jablka a získat vysoké skóre!

3D Rally FeverRally Fever je nový on-line 3D auto hra s rally nečistot vozů. Sbírejte peníze a upgrade vaše auto. Získat lepší akceleraci! Lepší Nejvyšší rychlost a nejdůležitější: Manipulační. Ken Block by být hrdý na to, co děláte v této neuvěřitelné auta hry!

Mountain Bee Race

Buďte nejrychlejší včela opravit díry v trati a dostat se na seznam highscore.

Bee Race

Fix otvory v trati tak rychle, jak je to možné.

Race Under FloodsTěžký déšť oteklé řek a způsobily povodně v oblasti po stranách silnice. Vše je promočené a auta stěží manévrovat na kluzkém Road.Drive přes kaluže a na mokrém asfaltu v této vodu závodní hra.

Ice Racing 3DIce Racing 3D je závodní hra. Vyberte si úroveň obtížnosti, než začnete závod. Musíte vyčistit tři kola, aby nárok na další závod. Sbírejte booster na své cestě, aby urychlila svůj motocykl. Zkontrolujte, zda váš rekord po každém race.All nejlepší rn!

Cool Carplane Parking Carplanes je nový typ vozidla, které budete potřebovat, aby se řízení v tomto novém parkovišti hry a doufejme, že hodí je do správných místech. To bude otázkou přesnosti, jak budete muset mačkat v některých úzkých parkovacích místech. Chcete-li tak, budete muset být unavený z vašeho okolí jako existuje spousta překážek, které je třeba se vyhnout. Mějte na paměti, že pokud k poškození carplanes moc pak možná budete muset restartovat úroveň. Snažte se pohybovat rychle a doufejme, že si nějaké úžasné časy pro každý z parkovacích míst si zout. Bavte se s touto zdarma jízdní hry a používat ruční brzdu, když jste na místě.

Crazy Stunts IIrnRide na kole a provádět kaskadérské kousky v bláznivé kousky series.Collect hvězdy na vaší cestě ke skóre nejlepší v každé level.You mít pouze 3 životy na dokončení každé úrovni. Všechno nejlepší rn!

Zombie Baby BikerHej, věděli jste, že dítě Zombie je také rádi jedí zmrzlinu a nejen lidské mozky? Toto je příběh Richarda dítě zombie a jezdí za zmrzlinu kamionu to je důvod, ztrácí všechny své zatížení! Dalo by se říci svůj svůj šťastný den! Ujistěte se, že budete sbírat tolik Ice Cream, co můžete a nastavit nejlepší skóre s Richardem. Hodně štěstí a užívejte si!

Military Camp ParkingVstoupit do armády jako řidič tanku a pokusit se zaparkovat v táboře, po šipku a hledá zvýrazněné parkovací místo. Ale uvědomte si, že vojenské tábory jsou plné překážek, které budete muset vyhnout, jinak byste mohli poškodit váš tank. Pokuste se dokončit svou misi dříve, než vyprší čas. K dispozici je osm zábavných úrovní jsou k dispozici pro vás hrát, a tak se snaží je všechny kompletní s nejlepší možné skóre. Mají spoustu legrace!

Ovládání: Použijte šipky řídit a mezerníku na brzdy.

Shuttle Bus MayhemPohon úžasné kyvadlový autobus na dálnici a pokusit se vyhnout se nárazu do ostatních aut v provozu. Vaším cílem je dostat se na cílové čáře před časem v levém dolním rohu obrazovky běží ven. Můžete si vyzvednout nějaké velké síly ups na cestě, které vám pomohou uspět v úkolu. Můžete zlepšit své zdraví, si ochranný štít nebo zvýšení rychlosti. Dokončení všech osm úžasných úrovní a mají spoustu legrace!

Aiport Bus ParkingPokud cestujete letadlem, cestující musí být přijata do letadla autobusem. Nyní máte šanci řídit autobusu, ale budete muset být velmi opatrní, aby ji pád. Můžete také musí být rychle, protože letiště je spuštěn na pevný časový rozvrh, takže mějte oči na časovač a poškození panelu za všech okolností. Vaším úkolem je zaparkovat v přední části cestujících, a pak je bezpečně do letadla, takže to může vzlétnout. Užijte si všech osm úžasné úrovních. Bavte se!